Dzień Mamy i Taty w klasie IV b i Va

12 czerwca o godz.17.00 sala gimnastyczna wypełniła się miłymi gośćmi-rodzicami uczniów z klasy IV b i Va, którzy zostali zaproszeni na jakże miłą uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

Uczniowie recytowali piękne wiersze, grali i śpiewali dla swoich ukochanych rodziców. Chór p.Ewy Starczewskiej „Consonans” wykonał cudowne piosenki, które
u niejednej mamy wywołały łzy wzruszenia. Natomiast zespół wokalno-instrumentalny p.Janusza Górskiego „Muzak” wprowadził widzów w świat seriali. Na scenie pojawili się również rodzice, którzy chętnie wzięli udział w konkursach: mamy miały za zadanie wskazać swój portret, tatusiowie zaś musieli wykazać się wiedzą dotyczącą swoich dzieci, np. jaki jest ulubiony kolor dziecka, ulubiona zupa ,czy do której klasy chodzi. Mama jednego z uczniów pięknie zatańczyła na scenie z synem, tata innego chłopca wspaniale wyrecytował z synem wiersz. Na koniec występów wszyscy razem zaśpiewali „Cudownych rodziców mam”, a następnie przy wspólnym stole dzielili się refleksjami nad tym jakże wzruszającym przeżyciem.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Magdalena Drab

Agnieszka Piekarska-Grabowska