INDYWIDUALIZACJA – TO JEST TO (zdjęcia)

Dnia 19 czerwca 2012r. w PSP nr 1 w Pionkach odbyło się podsumowanie projektu „INDYWIDUALIZACJA – TO JEST TO” – Priorytet IX PO KL Działanie 9.1 „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty”, który był realizowany w szkole od 14 listopada 2011r. do 18 czerwca 2012r.

W tym dniu uczniowie klas I – III zaprezentowali zaproszonym na występ rodzicom przedstawienie pt. „ Z Brzechwą na Ty”. Dzieci pokazały, że są wspaniałymi aktorami i zajęcia teatralne na które uczęszczały umożliwiły im wykazanie się swoimi zdolnościami. Po obejrzeniu przedstawienia rodzice przekonali się, że dzieci w Jedynce znają bajek wiele, oraz wiedzą, że warto czytać książki.

Po przedstawieniu dzieci z kółka teatralnego prowadzonego przez panią Beatę Ornat oraz panią Beatę Lenarczyk, popisywały się dzieci z kółka tanecznego prowadzonego przez panią Annę Góralską. Rodzice byli pod wrażeniem, oklaskom nie było końca, gdy dzieci odtańczyły:

• Walca wiedeńskiego;
  • Tango;
  • Passo Doble;
  • Rock & Rolla;
  • Cha – Cha – Cha;
  • Poleczkę;
  • Walca angielskiego;
  • Disco.

Przedstawienie i popisy taneczne pokazały, że dzieci były bardzo zadowolone z możliwości uczestniczenia w tych zajęciach i że były one potrzebne.

W naszej szkole odbyły się również zajęcia logopedyczne, korekcyjno – kompensacyjne, wyrównawcze, z gimnastyki korekcyjnej. Projektem były objęte wszystkie dzieci z klas I – III.

„INDYWIDUALIZACJA – TO JEST TO” to projekt, który spełnił oczekiwania dzieci, rodziców i nauczycieli.

zapraszamy do galerii zdjęć

Koordynator projektu