Nowa pracownia komputerowa

W tym roku szkolnym przystąpiliśmy do projektu „Pracownie komputerowe dla szkół” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Jest to ostatnia edycja współfinansowania takiego przedsięwzięcia przez Unie Europejską.

Dzięki temu nasza szkoła otrzyma nową, w pełni wyposażoną pracownię komputerową. Pracownia składać się będzie z:

  • 10 komputerów uczniowskich
  • 1 serwera
  • 1 drukarki sieciowej
  • 1 skanera
  • 1 wideoprojektora
  • 1 komputera przenośnego.

Na komputerach zainstalowany będzie system operacyjny Microsoft Windows oraz pakiet Microsoft Office.

Pracownia ta powinna do nas dotrzeć do końca listopada 2006 roku (wszystko zależy od terminów przetargów ogłaszanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej).

By otrzymać pracownię nasza szkoła wspólnie z władzami miasta zobowiązała się do spełnienia wszystkich warunków wynikających z projektu. Musimy więc przygotować i wyposażyć salę lekcyjną, przeszkolić nauczycieli i poinformować mieszkańców naszego miasta.

 

Nazwy zastrzeżone użyto jedynie w celu informacyjnym.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com