Laureaci konkursów

1. Ogólnopolski Konkurs „Europa w szkole” 2005/2006

Laureatką tego konkursu w województwie mazowieckim została Klaudia Serafin- praca literacka – opiekun p. Anna Cybulska

2. W Ogólnopolskim Konkursie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pn.”Kto ty jesteś. Co to znaczy być Polakiem w początkach XXI wieku”.

Nagrodę za pracę literacką otrzymał Radosław Stępień

3. W Ogólnopolskim Konkursie matematycznym pn.”Alfik” dyplomami za najlepsze miejsce w szkole zostali nagrodzeni:

  1. Brodowska Oliwia z kl. III d – uczennica p. Barbary Maciąg. Oliwia zajęła w tym konkursie 293 miejsce w kraju,
  2. Cieciura Jakub z kl. IV c – uczeń p. Aleksandry Misztak – 345 miejsce w kraju
  3. Kuciński Tomasz z kl. V b – uczeń p. Jolanty Mazur – 478 miejsce w kraju.
  4. Pindakiewicz Anna z kl. VI b – uczennica p. Jolanty Mazur – 421 miejsce w kraju.

W konkursie matematycznym „Kangur” wyróżnienia i nagrody otrzymują:

  1. Brodowska Oliwia z kl. III d- uczennica p. Barbary Maciąg,
  2. Banaszak Tomasz z kl. VI c – uczeń p.Aleksandry Misztak.
  3. Cieciura Jakub z kl. IV c – uczeń p. Aleksandry Misztak
  4. Strudziński Konrad z kl.IVd –uczeń p.Aleksandry Misztak
  5. Cierpisz Mateusz z kl. VI a – uczeń p. Jolanty Mazur.

4. W Ogólnopolskim Konkursie pn.„Alfik Humanistyczny 2005” najlepsze wyniki w szkole uzyskali:

  1. Zuzanna Molenda z kl.III a – 195 miejsce w kraju
  2. Jakub Cieciura z kl. IV c – 116 miejsce w kraju
  3. Tomasz Baryłka z kl. Va – 341 miejsce w kraju
  4. Radosław Stępień z kl. VI a – 105 miejsce w kraju

5. W Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego dla ucz. kl. V i VI – najlepsze wyniki uzyskali:

  1. Maja Bielecka z kl, V a – 246 miejsce w kraju
  2. Paweł Kmiecik z kl. IV c – 508 miejsce w kraju.

6. W Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym wyróżnienie zdobyli Gabriela Nalewajko z kl. V a i Tomasz Banaszak z kl. IV c.

ucz.p.J.Ćwiklak

II. SPORT.

1. W V Ogólnopolskich zawodach dwuboju nowoczesnego „Challange Day”

II miejsce w Polsce zajął Piotr Sąpor z kl. IV b

W VI edycji tych zawodów II miejsce w Polsce powtórnie zajął Piotr Sąpor, a Kasia Wasilewska z kl. III c zajęła 21 miejsce.

2. W I Edycji Pucharu Polski w dwuboju nowoczesnym Anna Pindakiewicz zajęła 19 miejsce w Polsce, a Marta Karwicka – 23 miejsce w Polsce.

Ponadto Ania Pindakiewicz została powołana do kadry wojewódzkiej młodzików.

3. W korespondencyjnych Mistrzostwach Polski w pływaniu na dystansie 100m stylem zmiennym Piotr Sąpor zajął IV miejsce, a na dystansie 200m stylem dowolnym zajął VI miejsce.

Opiekunem tych ucz. jest p. Wojciech Mazur

4. II miejsce w Międzygminnych zawodach w Mini Siatkówce dziewcząt.

I miejsce w XV Turnieju Puszczy Kozienickiej im. Tadeusza Machnio w piłce siatkowej dziewcząt w składzie:

  1. Kasperska Natalia – kl. VI d
  2. Sosnowska Natalia – kl. VI d
  3. Kaca Kornelia – kl. VI c
  4. Pochylska Patrycja – kl. VI c
  5. Sadowska Luiza – kl VI c
  6. Pindakiewicz Anna – kl. VI b
  7. Karwicka Marta – kl. VI a

II miejsce w Regionalnych Jesiennych Biegach Przełajowych zajął Piotr Sąpor z kl. IV a

Opiekunem tych ucz. jest p. Bożenna Świercz

III. INNE KONKURSY.

1.W IX Crossie Rowerowym po Puszczy Kozienickiej

I miejsce zajęła drużyna w składzie:

  1. Anna Pindakiewicz
  2. Piotr Wilczyński
  3. Jakub Kwiatek
  4. Maks Drelewski
  5. Mateusz Abramowicz

opiekun p. Karol Łobodziec

2. W konkursie plastycznym pn. „Ślady miłości” organizowanym przez Wyższą Szkołę Biznesu w Radomiu wyróżnienie uzyskała Aleksandra Zawadzka z kl. IV a

3. W miejskim Konkursie plastycznym pt. „Kolejką przez Puszczę” I miejsce zajęłaMartyna Maj z kl. IV b.

4. W Miejskim Konkursie Recytatorskim poświeconym poezji Jana Pawła II I miejsce uzyskała Aleksandra Zawadzka z kl. IV a

5. Laureatką Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez MOK w Pionkach została Barbara Stępień z kl. IV a.

6. Marcelina Simian z kl. II c uzyskała wyróżnienie w XXIX Konkursie Recytatorskim pn. „Warszawska Syrenka”,

a w IV Recytatorskim Konkursie Mickiewiczowskim. zajęła II miejsce w eliminacjach miejskich – ucz. p. Hanny Krawiec

7.W miejskim Konkursie pod hasłem „Adaś Guzal” w kategorii poezja - I miejsce zajęłaKarolina Zielińska z kl.V c.

w kategorii literackiej- I miejsce zajął Jakub Brodowski z kl. III a

w kategorii plastyka- I miejsce zajęła Magdalena Błażewska z kl. II a

Joomla Templates by Joomla-Monster.com