Mikołajki - oGROMna Pomoc

"Każdy ma coś, co może dać innym"

Mikołajki to niezwykły, magiczny czas. Uczniowie naszej szkoły wraz z Dyrekcją i nauczycielami włączyli się w akcję organizowaną przez oGROMną pomoc. Pod swoje skrzydła wzięliśmy Rodziców Dzieci z Oddziału Onkologii z CZD w Warszawie. W tym jakże trudnym czasie chcieliśmy wesprzeć, podtrzymać na duchu Tych, którzy zmagają się z choroba swojego Dziecka. Zostały przygotowane drobne upominki, kartki z życzeniami, listy, plakat, filmik dedykowany Rodzicom, przypinki. To wszystko było wyrazem naszej solidarności z Rodzicami .
Najmłodsi z naszej szkoły - uczniowie kl. II b z P. Małgorzatą Śmietanką - przygotowali cudne Anioły i plakat dla Dzieci z CZD w Warszawie.
W same Mikołajki gościliśmy w naszej szkole oGROMną pomoc - P. Żelisławę Olgę Janiak
i P. Patrycję Budzińską. Było to spotkanie wypełnione emocjami, wszystkim tym, co najlepsze.

 

Następnego dnia wraz z pracownikami Zakładu Karnego w Żytkowicach udaliśmy się do CZD w Warszawie, by przekazać nasze wsparcie Tym, którzy tego potrzebują.

To był niezwykła lekcja WARTOŚCI.

Wszystkim, którzy pomogli nam  w tym jakże szlachetnym przedsięwzięciu - z serca DZIĘKUJEMY.

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com