Laureatka Konkursu „Opiekun Stypendysty Roku 2020/2021”

Miło nam poinformować, że p. Joanna Ćwiklak uzyskała tytuł Laureata Konkursu „Opiekun Stypendysty Roku 2020/2021” realizowanego w ramach projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka”. Tytuł ten przyznawany jest nauczycielom, którzy poprzez swoje zaangażowanie, realizację projektów edukacyjnych i efektywną współpracę z uczniami stają się wzorem nauczyciela sprawującego opiekę nad szczególnie uzdolnionym stypendystą.

W roku szkolnym 2020/2021 p. Joanna Ćwiklak sprawowała opiekę dydaktyczną nad stypendystką Martyną Gdulewicz, która realizowała projekt badawczy ,,Wpływ zanieczyszczeń wód powierzchniowych na różnorodność bioindykatorów roślinnych i zwierzęcych w Puszczy Kozienickiej’’

Gratulujemy wyróżnienia oraz życzymy kolejnych sukcesów zarówno swoich, jak i wychowanków!