Niesamowity sukces ucznia PSP nr 1 !!!

To jest bardzo rzadki przypadek, aby dwa razy pod rząd zostać stypendystą Marszałka Województwa Mazowieckiego w ramach projektu: „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka”. Projekt jest skierowany do uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, w szczególności w zakresie przedmiotów przyczyniających się do podniesienia ich kompetencji kluczowych i  umiejętności uniwersalnych. Tym wyjątkowym uczniem jest Mikołaj Latała uczeń klasy 8b. Będzie on badał stężenia dwutlenku węgla w salach lekcyjnych w okresie obostrzeń pandemicznych. Swoje obserwacje porówna  z wynikami badań z zeszłego roku. Na podstawie badań z dwóch lat można już uzyskać ciekawe wnioski, które wykorzystamy do zadbania o nasze zdrowie. Cała społeczność szkolna trzyma kciuki za powodzenie projektu. W ubiegłym roku szkolnym opiekunem stypendysty była Joanna Ćwiklak, a w bieżącym Anna Kuśmirek.