Konkurs Języka Angielskiego

Logo projektuUczniowie naszej szkoły brali udział w internetowym Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego THE BIG CHALLENGE. Konkurs miał się odbyć w marcu, ale ze względu sytuację związaną z pandemią, odbył się dopiero 27 maja. W tym roku uczestnikami konkursu było ponad 500 tysięcy uczniów z całej Europy, w tym 31 uczniów z PSP nr 1.

Certyfikat dla szkoły

Anastazja Wiszniowska z klasy 4a zdobyła 337,5 punktów (na 350) zajmując 13 miejsce w województwie mazowieckim i 79 miejsce w całej Polsce (na 5121 uczestników z 436 szkół). Anastazja odniosła sukces tym bardziej, że pisała konkurs na poziomie klas piątych i pokonała wielu uczniów starszych o rok od siebie.

Certyfikat dla uczestniczki Anastazji Wiszniowskiej
Bardzo dobre wyniki w konkursie w swoich grupach wiekowych odnieśli też : Lena Ozga z klasy 5d, Zuzanna Monik z klasy 5c i Jan Białachowski z klasy 8b.
Gratulacje

Konkurs odbywa się co roku, więc chętni już mogą ćwiczyć https://www.thebigchallenge.com/pl/home/
Życzę wszystkim uczniom pięknych i zdrowych wakacji
Anna Rokosz-Buko