KONKURS WOKALNY "CZTERY PORY ROKU- JESIEŃ"

Uczestnicy konkursuWe wtorek dnia 22 października 2019 r. o godzinie 10:00 w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się Konkurs Wokalny „ Cztery Pory Roku- Jesień”. W konkursie piosenek o jesieni wzięło udział ponad pięćdziesięcioro dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych miasta i gminy Pionki. Uczestnicy konkursu występowali w trzech kategoriach artystycznych: solista, duet oraz zespół. Naszą szkołę w dwóch kategoriach reprezentowały uczennice klasy 0 „A”.

Pani Katarzyna Frysztak wychowawca klasy „0” przygotowała zespół „Minionki” w składzie – Zoja Krawczyk, Nikola Głowacka, Nikola Frątczak i Lena Szczepańska.

Uczestnicy podczas konkursu

Wykonana przez dziewczynki „Jesienna cza cza” zapewniła im 1 miejsce w kategorii zespoły. Natomiast Weronika Kulińska wykonała piosenkę „Idzie jesień” i zajęła 3 miejsce w kategorii solista.

Nagrodzeni

Jury kierowało się następującymi kryteriami: dostosowanie utworu do wieku dziecka, muzykalność, sposób wykonania utworu oraz ogólny wyraz artystyczny.