SPRZĄTNIE ŚWIATA 2019

20 września w Jedyneczce już po raz kolejny odbyła się akcja ,,Sprzątanie Świata, której tegoroczne hasło brzmiało: ,, NIE ŚMIECIMY- SPRZĄTAMY- ZMIENIAMY!
Wyposażeni w worki i rękawiczki uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami zbierali wszystko to, co znalazło się na skwerku i wzdłuż poboczy, na placu szkolnym w parku i lesie.

Zaśmiecone miejsca w mgnieniu oka stały się czyste. Grupie uczniów z klasy VIA i VIC towarzyszyła p. z Kozienickiego Parku Krajobrazowego, która w formie warsztatowej przybliżała problemy ekologiczne.

Wszyscy dobrze się bawili i jednocześnie zdali sobie sprawę, że inicjowanie takich działań zmniejsza ich negatywny wpływ na środowisko.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za aktywne włączenie się w tegoroczną akcję sprzątania świata!

Zapraszamy do galerii zdjęć.