1a "Segreguje Śmieci"

Dzieci na zajęciach17 września klasa I a w ramach akcji Sprzątania świata uczestniczyła w zajęciach o ,,Segregowaniu śmieci" w siedzibie Kozienickiego Parku Krajobrazowego. Pani Aleksandra Kołacz przygotowała dla dzieci wiele atrakcji.Rozmawiała z nimi ,o tym dlaczego segregujemy śmieci i jak to robimy.

Chętni uczniowie na magnetycznej tablicy umieszczali do właściwych pojemników obrazki z różnymi odpadami.Dużą wiedzą na temat segregacji śmieci wykazał się Filip Gawrjołek.Dzieci obejrzały także dwa filmiki na ten temat. Na zakończenie projektowały i wykonywały ekologiczne znaczki, które przypięły sobie do bluzy.Do szkoły wróciły z teczką prezentów( leśnym planem lekcji,naklejkami zwierząt i kolorowymi kartami pracy).

Pani Aleksandrze Kołacz dziękujemy za zaproszenie i bardzo ciekawe zajęcia.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Uczniowie kl. Ia z p.Hanią