Dzień Ziemi 2019

Zdjęcie grupowe uczestników obchodów Dnia ZiemiDzień Ziemi - znany tez jako Światowy Dzień Ziemi, to nazwa akcji prowadzonych corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie. W związku z tym nasza szkoła również świętowała – z tej okazji odbył się niebanalny Pokaz Mody Ekologicznej. Obejrzeliśmy połączenie świata mody z ekologią okraszone dużą dawką humoru. Pokaz poprzedził krotki program „Sprawa dla ekologa” oraz występ FOLKlasek Prezentujący się na wybiegu wykazali się nie lada pomysłowością i zapałem przy tworzeniu swoich kreacji.

Uczniowie wraz z rodzicami z zaangażowaniem i pomysłowością stworzyli stroje z materiałów wtórnych (gazety, kartony, plastikowe kubeczki, reklamówki, worki foliowe, aluminiowe).

Podczas widowiska dzieci zaprezentowały swoje niecodzienne ubiory, wykazując się przy tym dużą kreatywnością, co zaskutkowało show nie z tej ziemi. Przez chwilę poczuliśmy się, jak na prawdziwym wybiegu dla modelek i modeli.

Brawa dla uczestników i opiekunów za pomysłowość i inicjatywę !!

W pokazach uczestniczyły klasy: 1c, 1b, 4a, 4b, 4c, 4d, 5a, 6b, 6c, 7b.

Zapraszamy do galerii zdjęć.