Projekt „Zdrowa, bezpieczna i ekologiczna szkoła”

Zdjęcie grupowe z uroczystościOd września 2016 r. w naszej szkole w kl. 0, 2d, 3a, 3d wdrażany był projekt „Zdrowa, bezpieczna i ekologiczna szkoła”.W projekcie wzięły udział wychowawczynie p. Jolanta Brzózek, Małgorzata Hajnrych, Beata Kacperczyk, Małgorzata Śmietanka.

Pomysł projektu powstał na podstawie obserwacji naszych uczniów, którzy bardzo chętnie uczestniczą w różnych warsztatach, wycieczkach, zajęciach ruchowych. Dużą rolę w przeprowadzonych zajęciach mieli do spełnienia rodzice uczniów. Brali udział w warsztatach kulinarnych, rajdach, wycieczkach, przeprowadzali zajęcia tematyczne. Mogli w ten sposób spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi.

 

Wszystkie działania miały służyć podniesieniu świadomości zdrowotnej i ekologicznej uczniów oraz kształtować postawę miłośnika przyrody swojej okolicy. Cele zostały osiągnięte, działo się dużo, zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Małgorzata Hajnrych

Joomla Templates by Joomla-Monster.com