Magiczna wycieczka pierwszaków

26 maja wybraliśmy się na wycieczkę do Radomia. Pierwszą atrakcją były warsztaty plastyczne w Restauracji Rodzinnej „MammaLeo”. Tam dzięki przesympatycznej Pani prowadzącej zajęcia, samodzielnie wykonaliśmy kolorowe mydełka. Każde mydełko miało inny kształt, kolor i zapach. Mydełka zapakowaliśmy w celofan i przyozdobiliśmy kokardką. Na zakończenie warsztatów otrzymaliśmy pamiątkowe przypinki z własnoręcznie wykonanymi rysunkami.

Następną atrakcją był pobyt w „ Krainie marzeń”, w której mogliśmy beztrosko spędzić czas wyłącznie na zabawie. Tu dominował ruch i gwar. A czego tam nie było? Piętrowa   konstrukcja z torem przeszkód, basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, dmuchany zamek do skakania, a także klocki, z których mogliśmy budować różne konstrukcje. Zabawa była przednia a humory wszystkim dopisywały.

 

 

Czas spędzony na wycieczce był wyjątkowy i magiczny, jak brokat, który sypaliśmy do naszych mydlanych foremek. No właśnie MYDEŁKA!!!  Wręczyliśmy je naszym kochanym Mamom zaraz po wyjściu z autokaru. To była taka niespodzianka z okazji Dnia Matki.

 

Dzieci z klasy Ia,

Renata Wierzbicka,

Monika Płachta- Ruba

Zapraszamy do galerii zdjęć

Joomla Templates by Joomla-Monster.com