TRADYCJE WIELKANOCNE Ia i IVb

Uczniowie klasy Ia IVb wzięli udział w imprezie zorganizowanej przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pionkach pod hasłem „TRADYCJE WIELKANOCNE”.

W XII edycji wzięło udział blisko 270 osób niepełnosprawnych z całego regionu radomskiego. Impreza odbyła się 6 kwietnia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Pionkach.

Ozdoby świąteczne na konkurs zostały wykonane  w następujących kategoriach: najładniejsza pisanka, koszyczek, palma oraz ciasto wielkanocne.

Klasa Ia zdobyła wyróżnienie w kategorii „ Najładniejsza pisanka”, a klasa IVb wyróżnienie w kategorii „ Najładniejszy koszyczek”.

Tak naprawdę to nie było zwycięzców i przegranych. Wszystkie prace były piękne, o czym można przekonać się oglądając galerię zdjęć.

Dla nas już sam udział w imprezie był wielką wygraną i świetną okazją do integracji środowiska.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie prac.

Renata Wierzbicka

Anita Grzywacz