KLASA 2 D - ZAJĘCIA W MOK "ZAJĄCZEK WIELKANOCNY"  07-04-2017r.

Skacze zajączek po lesie,
wielkanocne życzenia Wam niesie.
Przez pisanki przeskakuje,
Alleluja!!! - wykrzykuje.
Po czym znika w długich susach,
cały mokry od dyngusa!

Nasza klasa 2 D miała okazję zrobić takiego zajączka w miniony piątek 7 kwietnia 2017r. w pracowni plastycznej Pana Tomasza Wróblewskiego w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach. Przygotowane materiały, uważne słuchanie Pana Tomka udzielającego wskazówek i instrukcji wykonania oraz sprawne i dokładne zrobienie pracy sprawiły, że wszystkie dzieci wyszły w towarzystwie ślicznych zajączków. Przyozdobią one świąteczne stoły i przyniosą ze sobą wiosnę i radość.
Ważnym i ciekawym elementem wizyty w MOK było również oglądanie w Galerii Hall wystawy rysunków Blanki Kuchty, uczennicy pionkowskiego Liceum Ogólnokształcącego oraz rzeźb i prac malarskich innych artystów.
Ta wizyta w MOK to duża dawka kultury i sztuki. Dzieci wyszły zachwycone i zaraz pytały o termin kolejnej wizyty.
Bardzo dziękujemy Panie Tomku i życzymy wesołych Świąt ! :)

W te piękne święta
gdy Pan zmartwychwstanie
życzymy Wszystkim smacznych jajek na śniadanie,
żółtego kurczaczka, białego zająca
i by te święta, trwały bez końca! :) :) :)

Zapraszamy do galerii zdjęć.

klasa 2D, wych. Jolanta Brzózek