Pierwszy dzień wiosny (zdjęcia, film)

Dnia 21 marca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji powitania wiosny pod hasłem „Szukamy Wiosny - odkrywamy talenty” . Pierwszym punktem wiosennego programu była prezentacja talentów uczniowskich. Okazało się, że w naszych uczniach drzemie wiele różnych i ciekawych pasji, które budzą się nie tylko na wiosnę….

Tego dnia nie tylko odkryliśmy talenty uczniów, ale również nauczycieli, którzy przygotowali dzieciom muzyczno – teatralną niespodziankę czyli przedstawienie ,,Rzepka” Juliana Tuwima. Nauczyciele, którzy wzięli udział w inscenizacji znanego wszystkim utworu wykazali się swoimi zdolnościami aktorskimi. Poprzez gest, ruch i przede wszystkim kostium, doskonale oddali charakter swojej postaci. Na efekt super zabawy miała również wpływ właściwie dobrana muzyka do danej postaci. Na zakończenie uroczystości nagrodzone zostały talenty plastyczne czyli nastąpiło ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w konkursie „ Portret pani wiosny”.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com