Koło teatralno – plastyczne

Dzieci z klasy IIa od początku roku szkolnego zapoznawały się z utworami m.in.  J.Tuwima, J.Brzechwy,  H.Ch.Andersena, J.W.Grimm, oglądały inscenizacje znanych utworów w wykonaniu uczniów kl. V i VI. Wszyscy do każdego spotkania przygotowywali się bardzo starannie. Pomimio tremy aktorzy wspaniale wczuli się w grane przez siebie role, za co zostali nagrodzeni brawami przez widownię.

Uczniowie kl. IIa uczęszczali również na zajęcia plastyczne. Głównym celem było rozbudzanie  i rozwijanie wrażliwości estetycznej, indywidualnych zdolności twórczych uczniów, ich wyobraźni oraz twórczego myślenia. Było to możliwe dzięki pobudzeniu ich kreatywności oraz doskonaleniu sprawności manualnych. W wyniku czego możliwe stało się odkrywanie przyjemności tworzenia jak również cieszenie się uzyskanym efektem pracy.
Był to bardzo mile spędzony wspólnie czas.

Zapraszamy do galerii zdjęć.