RODZINNY KULIG KLASY III C

Zdjęcie z kuligu - dzieci na sankachSobotę, 11 lutego zrobiliśmy sobie dniem dobrej zabawy. Ubrani ciepło, z kiełbaską w plecaku i z dobrymi humorami udaliśmy się wraz z rodzicami na kulig klasowy! Wyruszyliśmy z ulicy Augustowskiej na sankach doczepionych do ciągnika. Dla osób, które nie były zwolennikami takiej ekstremalnej jazdy, były miejsca na dużych saniach. Zabawa była na całego. Długa droga do Rezerwatu „ Królewskie Źródła” saniami, słońce i wiatr w oczy, oraz tęgi mrozik nie były w stanie zepsuć naszych dobrych humorów.

W czasie jazdy mogliśmy podziwiać uroki zimy. Las w zimowej szacie wyglądał bajkowo! Oczywiście nie odbyło się bez wywrotek na zakrętach. Na miejscu zaczęło się od zabaw na śniegu i tak na okrągło. W między czasie zdążyliśmy upiec kiełbaski i je zjeść. Smakowały wyjątkowo na takim świeżym i rześkim powietrzu. Dobrze, że ognisko cały czas się paliło, więc można było się ogrzać przy nim, coś wysuszyć, chociaż nie miało to sensu, i odpocząć. Szaleństwa nie było końca.
A jak było wesoło, możecie sami zobaczyć w naszej galerii!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZORGANIZOWANIE KULIGU NASZYM KOCHANYM RODZICOM.

Uczniowie klasy IIIc
z wych. Beatą Ornat