Podsumowanie akcji „Twój MIŚ może zostać ratownikiem!”

Nasza szkoła przyłączyła się do kampanii społecznej pt. „Twój miś może zostać ratownikiem” zorganizowanej przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej. Polegała na zbieraniu maskotek.

Dzieci bardzo chętnie przyłączyły się do akcji i przynosiły swoje zabawki. Zebraliśmy 4 duże worki pluszaków, które zostały przekazane do Straży Pożarnej w Pionkach.

Celem kampanii „Twój miś może zostać ratownikiem” jest udzielanie wsparcia psychologicznego, minimalizowanie stresu i zwiększanie poczucia bezpieczeństwa dzieci poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, pożarach i innych niebezpiecznych zdarzeniach.

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji.

Sylwia Janicka-Dołęga