Zostań Św. Mikołajem dla psiaka - podsumowanie akcji

Już 8 lat nasza szkoła pomaga bezdomnym zwierzętom z pionkowskiego przytuliska. W tym roku akcja przeprowadzona była pod hasłem „Zostań Świętym Mikołajem dla psiaka z pionkowksiego przytuliska”. Polegała na przygotowaniu klasowych paczek mikołajkowych dla wcześniej wylosowanych piesków.

Odzew był naprawdę wielki. Uczniowie przynosili suchą karmę, puszki, ryż, makarony, koce i inne ciepłe rzeczy, które na pewno pomogą w ogrzaniu bud i kojców bezdomnych czworonogów.Zebrane rzeczy zostały przekazane zwierzętom do przytuliska.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom i dyrekcji PSP nr 1 za tak liczne i hojne włączenie się do akcji.

Pamiętajcie warto pomagać !!!

Anna Tratkiewicz

Sylwia Janicka-Dołęga