Takich aktorów jeszcze u nas nie było !!!

Z okazji nadchodzących Mikołajek uczniowie klasy III c obejrzeli sztukę teatralno-muzyczną pt.: „ W krainie bajek”, w wykonaniu wyjątkowych artystów – swoich kochanych rodziców. Rodzice bardzo zaangażowali się w przygotowania do występu, sami zatroszczyli się o piękne stroje, podkład muzyczny, i rewelacyjnie wystąpili!!!

Przygotowanie przedstawienia w wykonaniu rodziców było wspaniałym pomysłem. Dzieci z przyjemnością obejrzały znane im bajki w wykonaniu tak wyjątkowych aktorów. Na twarzach dzieci widać było uśmiech, zadowolenie i zdziwienie na widok poprzebieranych rodziców, za znane postacie z bajek. Nasi mali uczniowie otrzymali w prezencie ogromną dawkę radości, humoru i dobrej energii, natomiast nasi wspaniali Aktorzy tradycyjnie wielkie brawa. Gratulujemy pomysłu i odwagi!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Wychowawca:

Beata Ornat