Mali odkrywcy z PSP nr 1

Dnia 23 listopada uczniowie klasy IV b wraz z wych. Magdaleną Drab gościli w progach Centrum Kształcenia  Zawodowego i Ustawicznego im. M. Skłodowskiej Curie ( tzw. „Czerwone”). Powód? Dzieciaki lubią zdobywać nowe doświadczenia! Pani Beata Jurek, która jest nauczycielką przedmiotów zawodowych, z grupy gastronomiczno-hotelarskiej, zabrała uczniów w świat składania serwetek oraz zaprezentowała różne rodzaje sztućców, które do tej pory nie były znane dzieciom.

Zapraszamy do galerii zdjęć.