Warsztaty kulinarne w kl.3A

W klasie 3A odbyły się niecodzienne warsztaty kulinarne,bo z udziałem uczestnika programu MasterChif Michałem Fabiszewskim.

Każde dziecko samodzielnie robiło sałatkę owocową,którą pan Michał próbował i oceniał. Wszyscy dostali szóstki z plusem…

Następnie Gość przygotowywał trzy rodzaje past śniadaniowych: na bazie makreli, awokado i serka koziego. Oczywiście nie zabrakło pełnego bukietu warzyw. Wszyscy pałaszowali pyszne pasty. Nawet „niejadki”dały się przekonać do zjedzenia zdrowych kanapek.

W zajęciach wzięli również udział rodzice uczniów, którzy przygotowali produkty i pomogli w zorganizowaniu projektu.

Było bardzo zdrowo, smacznie i kolorowo. Wszystkim nam się bardzo podobało, dzieci nie chciały się rozstać z panem Michałem.

Małgorzata Hajnrych