Zbiórka produktów dla bezdomnych zwierząt

W dniach 29-30 października oraz 5-6 listopada uczniowie naszej szkoły wsparli zbiórkę produktów dla bezdomnych zwierząt zorganizowaną przez Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Najpierw w Biedronce przy ul. Radomskiej, a potem na terenie sklepu Stokrotka dzieci pod opieką nauczycielek : Anny Tratkiewicz i Barbary Maciąg pomagały klientom w pakowaniu zakupów, rozdawały ulotki zachęcające do wzięcia udziału w akcji, a zebraną karmę, kasze, ryż i inne produkty układały w koszach.

 

Akcja i zaangażowanie uczniów naszej szkoły spotkały się z życzliwością mieszkańców Pionek, którzy często chwalili dzieci za wyjątkową empatię i wrażliwość na krzywdę porzuconych i bezpańskich zwierząt. Nasi uczniowie kolejny raz podali łapę psiakom i byli głosem tych, którzy sami o pomoc nie mogą poprosić.

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com