Mamma Mia w naszej szkole!

Uczniowie klas IV-VI ,uczęszczający na zajęcia kola teatralnego, rozpoczęli pracę nad musicalem „Mamma Mia”. Słynny film i przedstawienie,w nieco zmienionym scenariuszu. zostanie wystawione na wiosnę. Dzieci tańczą, śpiewają i odgrywają główne role: Zosi, Tomka, Janka, Anki-imiona zostały celowo zmienione  z angielskich, podobnie sam scenariusz został zmodyfikowany, aby odbiorcy zrozumieli przesłanie. Chętnych do udziału w musicalu jest naprawdę  wielu- ponad 30 osób!! Scenariusze, teksty piosenek już rozdane. Pierwsze próby za nami. Działamy dalej. Nasza praca, oprócz przyjemności  i super zabawy, zaowocuje niezwykłym przedstawieniem!

Magdalena Drab