"Anioły z klasy IV b"

Dnia 28 października, uczniowie klasy IV b, wcielili się w aniołki i wzięli udział w warsztatach artystycznych w MOK, które poprowadził pan Tomasz Wróblewski. Dzieci wykonały piękne kartki, które nie były zwykłymi kartkami...Akcja "Zostań aniołem stróżem dziecka z oddziału onkologicznego" została rozpowszechniona przez grupę rodziców z fundacji „Gdy liczy się czas" i ma na celu wywołać uśmiech na twarzach chorych dzieci.

Wystarczy zrobić kartkę, napisać kilka ciepłych słów i wysłać na adres Grupy Rodziców „Gdy liczy się czas", ul. Nowy Świat 30a/6, 20-418 Lublin. Następnie, wszystkie kartki-pocieszanki zostaną przekazane dzieciom z oddziału onkologicznego w Lublinie. My już swoje wysłaliśmy, zaraz po zajęciach. Cel szczytny......Zachęcamy wszystkich do udziału w tej akcji, która jest bezterminowa, jak bezterminowe są zachorowania dzieci! Podczas wizyty w MOK, uczniowie mogli także podziwiać wystawę „Formatowanie 16", gdzie są prace artystów powiatu radomskiego.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Magdalena Drab