Dzień Edukacji Narodowej w PSP nr 1 w Pionkach 13.10.2016 (video, zdjęcia)

13 października 2016 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części oficjalnej glos zabrali: Pan dyrektor Andrzej Gałkowski i pani wicedyrektor Maria Łachmaniuk, którzy złożyli serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowali za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. Życzenia w imieniu rodziców przekazał  przewodniczący Rady Rodziców Pan Tomasz Szczepaniak. Podczas uroczystości Pan Dyrektor wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej wyróżnionym nauczycielom.

Nagrodę Burmistrza Miasta Pionki otrzymali: pani Terasa Kobylarczyk,  Jolanta Brzózek, pan Karol Łobodziec. Nagrodę Dyrektora otrzymali: Pani Maria Łachmaniuk, Agnieszka Śmietanka, Jolanta Wawer,  Magdalena Drab,  Barbara Maciąg,  Dorota Molenda,  Małgorzata Śmietanka, Marzena Burchart, Urszula Pietrzyk, Małgorzata Langa .

 

 Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy IIIc, Va, Vb,VIa,VIb, przygotowanych pod kierunkiem  Anny Kostrzewy, Agnieszki Śmietanki, Beaty Ornat oraz p. Janusza Górskiego. Gościnnie wystąpili uczniowie Ogniska Muzycznego, przygotowani przez p.Marcina Alota i akompaniatorzy: Andrzej Szczepański , Marcin Alot.

W rolę konferansjerów wcielili się absolwenci szkoły-Milena Bernaś i Hubert Paduch.

Swój występ uczniowie zadedykowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Podczas uroczystości uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zaprezentowali bogaty program artystyczny- recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz przedstawiali żartobliwe scenki z życia szkoły. 

 

 

 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com