SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM KL.2 D dn.30.09.2016r.

Dnia 30 września 2016r. klasa 2D gościła w swojej sali specjalnego gościa - strażaka :) Był to Tata Zuzi, uczennicy naszej klasy - pracownik Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 16 m.st. Warszawy, st. asp. DANIEL SOSIŃSKI. Pan Daniel przedstawił ciekawą prezentację pt. "BEZPIECZNE ZABAWY" i przekazał wiele istotnych informacji o pracy strażaka. Następnie odbył się pokaz stroju i sprzętu strażackiego, a na koniec - niespodzianka!! Dzieci miały możliwość obejrzenia z bliska wozu strażackiego z jego  wyposażeniem, wejścia do środka i wysłuchania sygnałów alarmowych straży.

Nie obyło się też bez upominków-niespodzianek przywiezionych przez naszego gościa dla wszystkich dzieci :) :)
Było wspaniale - dziękujemy Panie Danielu :)

wych. Jolanta Brzózek

Zapraszamy do galerii zdjęć.