WYCIECZKA DO KINA I KRAINY MARZEŃ KL.2 A i KL.2 D dn.28.09.2016r.

Dnia 28 września 2016r. klasa 2A i kl. 2D udały się do Radomia na wycieczkę z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka. Dzieci najpierw były w Kinie HELIOS na filmie "Sekretne życie zwierzaków domowych". Film bardzo się podobał, dzieci oceniły go jako "bardzo wesoły, śmieszny, ciekawy, a jednocześnie pouczający". Potem była jeszcze większa atrakcja - wizyta w KRAINIE MARZEŃ :) Tutaj szaleństw nie było końca :) :) :) Ten Park Rozrywki dla dzieci zapewnił im wspaniałą zabawę i niezapomniane atrakcje tego dnia.

Do domu wróciliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi i zadowoleni :)

wych. Jolanta Brzózek
                                                                                             wych. Hanna Krawiec

Zapraszamy do galerii zdjęć.