Masters of English

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego Masters of English. Najpierw 35 osób z klas gimnazjalnych, siódmych i ósmych uczestniczyło w etapie szkolnym i spośród tych osób wyłoniono 3 osoby, które uzyskały najlepsze wyniki: Amelia Chimkowska z kl. 8b, Martyna Michalska z kl. 8b i Jakub Klemm z kl.  8c. Wszyscy troje zaprezentowali wysoki poziom wiedzy z języka angielskiego i w ubiegły czwartek wzięli udział w finale konkursu, który odbył się w PSP nr 5 w Pionkach.

W konkursie wzięli udział uczniowie z wielu szkół z powiatu radomskiego. Wyniki konkursu będą ogłoszone w połowie maja, ale już teraz można uczniom pogratulować wiedzy wykraczającej poza  program obowiązujący w szkole podstawowej. Gratulacje i   życzenia dalszych sukcesów.

Anna Rokosz-Buko