Uczniowie kl. IVb i IVc uczą się ratować ludzie życie

Zdjęcie grupowe z ćwiczeń pierwszej pomocy„Każdy z nas może uratować komuś życie” – takimi słowami pani Lidia Wierzbicka, prowadząca warsztaty pierwszej pomocy, rozpoczęła spotkanie dnia 20 marca organizowane przez Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach dla uczniów kl. IVb i IVc oraz opiekunów.

W ciekawy i rzeczowy sposób podzieliła się z obecnymi wiedzą dotyczącą udzielania pierwszej pomocy. Dzieci brały udział w ćwiczeniach praktycznych z resuscytacji i zastosowania pozycji bezpiecznej u poszkodowanego.

Dzięki udziałowi w warsztatach uczniowie niewątpliwie wiedzą jak należy ratować ludzkie życie.

Dziękujemy CAL i oczekujemy kolejnych równie interesujących spotkań.

Uczniowie kl. IVb i IVc

wraz z opiekunami

Zapraszamy do galerii zdjęć.