WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU "PICTURE DICTIONARY – SŁOWNICZEK OBRAZKOWY"

Tablica z pracami uczniówWYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „PICTURE DICTIONARY – SŁOWNICZEKOBRAZKOWY”

KLASY I – III

I miejsce: OLIVIA KRUPA -  kl. IA           (55 głosów)

II miejsce: NATALIA WOJDAK - kl. IIA (14 głosów)

III miejsce: AMELIA SIKORA - kl. IC               (13 głosów)

KLASY IV – VI

I miejsce: WIKTOR OBRZYDZIŃSKI - kl. IVB        (61 głosów)

II miejsce: MAJA MICHALSKA - kl. IVC                  (29 głosów)

III miejsce: TOMASZ PAJĄK – kl. VIC                      (22 głosy)

W konkursie szkolnym „Picture Dictionary” – „Słowniczek obrazkowy” wzięło udział 88 uczniów z klas I-VI (34 uczniów z I-III oraz 54 uczniów z IV-VI). 19 prac z klas   I-III oraz 28 prac z klas IV-VI zakwalifikowało się do II etapu konkursu. Zwycięzcy zostali wyłonieni w  głosowaniu, w którym wzięło udział 128 uczniów klas I-III oraz 224 uczniów klas IV-VI. Swój głos oddali również: Pan Dyrektor Wiktor Siek oraz Pani Wicedyrektor Sylwia Osińska. Uczniowie klas I-III głosowali na prace w kategorii I-III. Uczniowie klas IV-VI głosowali na prace w kategorii IV-VI.

Wszyscy uczestnicy otrzymali oceny celujące z języka angielskiego. Nagrodzeni uczniowie dostali dyplomy i nagrody.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w innych konkursach.

Nauczycielki języka angielskiego:

Sylwia Janicka – Dołęga, Karolina Fert, Magdalena Drab

Zapraszamy do galerii zdjęc.