Miły gość w naszych progach szkoły

Dnia 15 października, na zaproszenie p. Magdaleny Drab , gościła u nas p. Anna Rokosz-Buko, nauczycielka języka angielskiego z PG nr 2. Tym razem, język Szekspira nie był głównym tematem spotkania, lecz druga pasja p. Anny, jaką są podróże. Nauczycielka podzieliła się z uczniami klas VB i VIa wrażeniami, jakie towarzyszyły jej podczas wyprawy w najwyższe góry świata Himalaje.

Pani Ania przez miesiąc odkrywała uroki Nepalu-na szczęście przed trzęsieniem ziemi, jakie nawiedziło to miejsce tuż po jej powrocie do kraju. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wiele ciekawych zdjęć z wyprawy, usłyszeć fascynujące historie i poznać tamtejszą kulturę. Od czasu do czasu p. Ania pytała o angielskie słowa, więc mogli też podszkolić swój angielski. Było to naprawdę interesujące spotkanie. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!

Magdalena Drab

Sylwia Janicka-Dołęga

Zapraszamy do galerii zdjęć.