MUKS „DELFIN” PIONKI PO OBOZIE

Kolejny raz pływacy MUKS „Delfin” Pionki, działającego przy PSP nr 1, wzięli udział w obozie sportowo-wypoczynkowym w Darłówku. Młodzi sportowcy codziennie uczestniczyli w treningach pływackich szlifując formę przed sezonem. Ponadto kadra wychowawcza w osobach: p. Jolanta Wawer, p. Jolanta Mazur, p. Wojciech Mazur, zorganizowała szereg ciekawych wycieczek i atrakcji. Podopieczni zwiedzili Dolinę Charlotty, gdzie występowały największe sławy światowej muzyki, największe w Polsce fokarium oraz wodne ZOO Safari, czyli fantastyczny rejs łodzią, która zabrała uczestników w podróż dookoła świata. Kolejną atrakcją była Leonardia – magiczny ogród drewnianych gier z czasów dzieciństwa Leonarda da Vinci. Wiele wrażeń przyniósł pobyt w Gospodarstwie edukacyjnym „W labiryntach”. Labiryntowa edukacja obejmowała swoim programem gry i zabawy terenowe. Oczywiście obowiązkowym punktem obozu były kąpiele w morzu oraz fantastyczny rejs statkiem. Popołudniami odbywały się zajęcia sportowo-rekreacyjne. Wszyscy uczestnicy zostali przeszkoleni w udzielaniu pierwszej pomocy. Koordynatorem i pomysłodawcą wypoczynku był nauczyciel wychowania fizycznego w PSP nr 1, instruktor pływania, pan Wojciech Mazur.

Zarząd Klubu dziękuje za pomoc i wsparcie Burmistrzowi Miasta Pionki panu Romualdowi Zawodnikowi, dyrektorowi PSP nr 1 panu Andrzejowi Gałkowskiemu oraz rodzicom.

Zarząd Klubu

Zapraszamy do galerii zdjęć.