Wizyty w Lipowym Zakątku

Dnia 22 października uczennice klasy VII b : Alicja Wiszniowska, Amelia Wyroślak i Wiktoria Zagożdżon  odwiedziły przedszkolaków z grupy „ Pszczółki ‘ . Brązowa  medalistka świata Ala prezentowała jedną ze sztuk walki – kick-boxing, zaś Amelka i Wiktoria, mistrzynie Europy zatańczyły  hip-hop. Dzieciaki świetnie się bawiły, nauczyły podstawowych wymachów w kick-boxingu, a nawet wykonały układ hip-hopowy.

W dniu 5 listopada grupę odwiedziły z kolei „ Morowe Panny ‘ z klasy III b w składzie : Antonina Jaszewska, Iga Woźniak, Wiktoria Belowska i Gabriela Modzelewska, które pięknie zaśpiewały pieśni patriotyczne z okazji zbliżającej się 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zespół prowadzi p. Monika Płachta Ruba, która przedstawiła przedszkolakom symbole naszego kraju, przygotowała z dziećmi kotyliony, a na koniec wszyscy razem odśpiewaliśmy hymn.

Dziękujemy za zaproszenie p. Edycie Wójcik i Małgorzacie Przydatek  ( paniom z grupy „Pszczółki’) i liczymy na kolejne spotkania.

Magdalena Drab