Sport to zdowie - klasa 4d

Dnia 5 kwietnia uczniowie klasy 4 d wraz z wych. Magdaleną Drab mieli okazję zwiedzić Stadion Miejski w Pionkach. Dzieci zostały oprowadzone przez p. Kacpra Jaroszka ( pracownik siłowni na stadionie oraz zawodnik KS „ Proch Pionki ” ) po budynku, gdzie znajduje się zaplecze Klubu Sportowego „ Proch Pionki ”, siłownia miejska oraz sala fitness. Następnie, dzieci szlifowały znajomość języka angielskiego z jednym z zawodników „Prochu ” Andile Nqabeni ( zwanym Eto’o ), który pochodzi z Południowej Afryki.

Uczniowie zadawali Eto’o różne pytania po angielsku, na które nasz przyjaciel odpowiadał. Później przyszedł czas na wspólne zabawy sportowe, które przygotował p. Jaroszek. Na koniec, dzieciaki mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy sportu, wychodząc głównym wejściem na murawę boiska, gdzie odbyły się zawody sportowe. Było to naprawdę bardzo ciekawe spotkanie. Dziękujemy.

Klasa 4 d z p. Magdaleną Drab