Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2014/2015

NAJLEPSI UCZNIOWIE

W ROKU SZKOLNYM  2014/2015

 

 

 

KLASA II A

  1. BANASIK KLAUDIA
  2. DARAŻ WIKTORIA
  3. GUZA JULIA
  4. MRÓZ WIKTORIA
  5. NOGA MARCEL
  6. SOBOLEWSKI IGOR
  7. TĘCZA ANGELIKA
  8. WÓJCIK PIOTR
  9. WÓJCIK TOMASZ

 

KLASA II B

  1. GIZICKA NIKOLA
  2. KARASIŃSKA MAJA
  3. LATAŁA MIKOŁAJ
  4. LESZKIEWICZ MATEUSZ
  5. NAKONECZNA JOANNA
  6. NAWROTEK WERONIKA
  7. PINKOWSKA MAJA
  8. SZPADERSKI WIKTOR
  9. TKACZYK NADIA
  10. TOKARSKA PATRYCJA
  11. WARCHOŁ NIKOLA
  12. WISNIEWSKI MIŁOSZ

 

KLASA II C

  1. BABULA KONRAD
  2. BOREK ZUZANNA
  3. CIERPISZ ZUZANNA
  4. CUBALA MARCEL
  5. DASIEWICZ IDA
  6. GOLA DAWID
  7. GOLISZ AMELIA
  8. GÓRNIKA LENA
  9. KOWALSKI WIKTOR
  10. LIPIŃSKI IGOR
  11. OLESZKIEWICZ CYPRIAN
  12. PADUCH EMILIA
  13. PETKOW SZYMON
  14. RUTKA ZUZANNA
  15. ŚLUZEK ALICJA
  16. WACH SARA
  17. WDOWSKA MAJA
  18. WRZESNIAK JAKUB
  19. ZAWADZKA MAJA

KLASA III A

  1. DRAB KACPER
  2. FLISIŃSKA PATRYCJA
  3. GRABIEC ZOFIA
  4. GRABOWSKI MICHAŁ
  5. KRAJEWSKI JAKUB
  6. MAJKUSIAK MARTA
  7. MORDKA MARIA
  8. MRÓZ JULIA
  9. PAWLAK KAROLINA
  10. PROCKI JAKUB
  11. WÓJCIK PRZEMYSŁAW

 

KLASA III B

  1. ALOT MILENA
  2. BILSKA ZUZANNA
  3. DOMAGAŁA OLIWIER
  4. DRAB MICHAŁ
  5. DRÓZD RÓŻA
  6. JANISZEWSKA MAJA
  7. KRAWCZYK AMELIA
  8. OSIADŁY EMILIA
  9. PRZERWA NIKOLA
  10. SĄPÓR AMELIA
  11. SKARBEK MARTYNA
  12. WANOT NATALIA
  13. WISZNIOWSKA ALICJA
  14. WYROŚLAK AMELIA
  15. ZAGOŻDŻON MAJA
  16. ZAGOŻDŻON WIKTORIA

 

KLASA III C

  1. BASIA BARTOSIEWICZ
  2. ANASTAZJA BAŻYNOWA
  3. JULIAN CHUDZIK
  4. JUREK LAURA
  5. JUREK SANDRA
  6. JUREK WIKTORIA
  7. KACZOROWSKI NIKODEM
  8. KRUPA JULIA
  9. JAKUB KUŚMIERZ
  10. JULIA MACIEJCZYK
  11. KACPER MARZEC
  12. MICHAŁ MUCHA
  13. JULIA SMOLARCZYK

 

KLASA IV  A

  1. DERLETA OLIWIA
  2. FAFIŃSKA SANDRA
  3. FILIPOWICZ MAJA
  4. GRZYWACZ JULIA
  5. KOZŁOWSKA OLIWIA
  6. KRAJEWSKI MICHAŁ
  7. PASTUSZKA WERONIKA
  8. SKRZEK KACPER

 

KLASA IV B

  1. DRAB JAKUB
  2. DELEGA LAURA
  3. KOBYLAS NATALIA
  4. WÓJCIK ANNA
  5. ROBAK HANNA
  6. GRZYWACZ KATARZYNA
  7. WYROŚLAK ZOFIA
  8. BARAN OLIWIA
  9. BARAN SANDRA
  10. CHIMKOWSKA AMELIA
  11. GROTKOWSKA JULIA
  12. BAL KACPER
  13. MICHALSKA MARTYNA
  14. SZTYBER ZOFIA
  15. PAWŁOWSKA PAULINA
  16. STRZĘBAŁA NATALIA
  17. PŁACHTA NATALIA
  18. ŁANDAR JULIA
  19. SMOGORZEWSKA JULIA

 

KLASA IV C

  1. KLEMM JAKUB
  2. PACHOCKA MAŁGORZATA
  3. KARAŚ SANDRA
  4. GOŁĘBIOWSKA EMILIA
  5. ANDUŁA WERONIKA
  6. BANASZEK PATRYCJA
  7. ŁUKASZEWICZ ALEKSANDRA
  8. GREGORCZYK ALAN
  9. SULIMA MICHAŁ
  10. RYCHLEWSKI ADRIAN

 

KLASA V A

  1. JARASZEK BARTOSZ
  2. GRABOWSKI JAKUB
  3. KOŁODZIEJ WIKTORIA
  4. PATEREK MIKOŁAJ
  5. STERCZEWSKA ANNA
  6. BŁASIAK NATALIA
  7. GREGORCZYK ZOFIA
  8. KOSIEC WIKTORIA
  9. KITLIŃSKA KLAUDIA
  10. GRABOWSKA OLIWIA
  11. PIĄTEK ANITA
  12. STASZEK MARCEL
  13. TARNOWSKA ALEKSANDRA
  14. WARCHOŁ RADOSŁAW

 

KLASA V B

  1. OSIŃSKA ALICJA
  2. WROCHNA AMELIA
  3. TOMASZEWSKA JOANNA
  4. ŚWIĘCICKA ADRIANNA
  5. PSZCZOŁA IGOR
  6. ROJEK CEZARY
  7. SKRZEK OLIWIA
  8. WASILEWSKI KACPER
  9. LENARCZYK FILIP
  10. BANACH IWO
  11. STELLIGA WIKTORIA

 

KLASA VI A

  1. BŁAZIK ZUZANNA
  2. MULARSKA ANITA
  3. KREFT JULIA
  4. ZAWODNIK WOJCIECH
  5. PLUTA JAGODA
  6. OLESZKIEWICZ FRANCISZEK
  7. TOMASZEWSKI MATEUSZ
  8. JAWORSKI BŁAŻEJ
  9. MAZURKIEWICZ ZUZANNA
  10. TOMASZEWSKI KRZYSZTOF
  11. WÓJCIK KLAUDIA
  12. GOŁĘBIOWSKI KACPER
  13. DRÓZD NIKOLA
  14. MAZUR NATALIA

 

KLASA VI B

  1. KOZICZ ADAM
  2. SIWCZYK KAMIL
  3. POLESIAK JAKUB
  4. JANAS JULIA
  5. ŚWIĄTEK KALINA
  6. ZAWADA KAMILA
  7. WYŁUP HANNA
  8. MUCHA BARTOSZ
  9. TRACZYK OLAF
  10. GOŁĘBSKA ALEKSANDRA

 

KLASA VI C

  1. BOJEK ANGELIKA
  2. CHŁOPICKA JULIA
  3. GRABOWSKI JAKUB
  4. HROSTEK FILIP
  5. KULA WOJCIECH
  6. MACHNIEWICZ NATALIA
  7. MILCZARCZYK BARTOSZ
  8. NIEWOLA NATALIA
  9. PUSATERI JULIA
  10. PYTLAK ALEKSANDER
  11. SULIMA DAWID
  12. WAWER JAKUB
  13. WYROŚLAK WIKTOR

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com