ZAJĘCIA PRZYRODNICZE KLASY 3A

Dnia 18 marca nasza KLASA 3A gościła Panią ALEKSANDRĘ KOŁACZ - pracownika Kozienickiego Parku Krajobrazowego. Pani Ola przeprowadziła zajęcia przyrodnicze o BOCIANIE BIAŁYM. Dzieci wysłuchały ciekawych informacji na temat bociana, obejrzały prezentację multimedialną, a na koniec wykonały pracę plastyczną. Cały czas był z nami w sali piękny biały bocian - wyglądający jak żywy okaz dermoplastyczny.

Zajęcia były niezwykle ciekawe, dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały gościa i oglądały to, co było prezentowane. Wiedza przyrodnicza została pogłębiona, a dzieci zachęcone do dalszego poznawania środowiska przyrodniczego.
Dziękujemy Pani Olu!!! :) :) :)

Wych. J. Brzózek