ZAJĘCIA PLASTYCZNE KL.3A W MCKiB W PIONKACH nt. "PROPORCJE"

KLASA 3A wzięła udział w cyklu zajęć plastycznych w Miejskim Centrum Kultury i Bibliotece w Pionkach prowadzonych przez Pana TOMASZA WRÓBLEWSKIEGO.
Pierwsze zajęcia odbyły się dnia 17 marca i miały temat "PROPORCJE". Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały informacji i fachowych wskazówek jak właściwie rysować postać ludzką, na co zwrócić uwagę, jakie odległości zachować między elementami twarzy i jaką wielkość one powinny mieć. Skupienie, koncentracja, dokładność - to dzieciom towarzyszyło podczas rysowania. Wszyscy w końcu wykonali samodzielnie rysunek twarzy ludzkiej i....udało się!!! Prace były doskonałe!!!
Dzieci były bardzo zadowolone z zajęć i dopytywały o termin następnych :)
DZIĘKUJEMY PANIE TOMKU! :)

wych. J. Brzózek