Lekcja plastyki

W dniu 26 marca, gościliśmy na lekcji plastyki panią Wiesławę Kośla – artystkę ludową, przyjaciela szkoły i dzieci. Pani Wiesia w okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne, w nawiązaniu do tradycji ludowych naszego regionu przeprowadziła w klasie 4 lekcje o wycinance. Wspólnie z dziećmi powstały piękne pawie , o ażurowych ogonach stojące dostojnie w zielonej trawie. Pani Wiesława przyszła na szkolną lekcję ubrana w piękny strój ludowy charakterystyczny dla naszych okolic. Zaprezentowała dzieciom ludowe wierszyki i zgadywanki. Nauczycielom podarowała przepiękny bukiet samodzielnie zrobionych kwiatów.

Zabawa była wyśmienita. Zainteresowanie dzieci – ogromne.

,,Inna '' lekcja plastyki udała się znakomicie.

Bardzo dziękujemy pani Wiesi za atrakcyjne zajęcia plastyczne, zaangażowanie i pomysłowość. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Anna Kostrzewa