Podwójne Mikołajki w Ib

5 grudnia 2014 dla dzieci z klasy Ib okazał się dniem pełnym niespodzianek. Mieliśmy okazję spotkać dwóch św. Mikołajów. Pierwszy pojawił się w CAL-u podczas warsztatów plastycznych i wręczył każdemu dziecku prezent. Było mnóstwo radości, a uśmiech nie znikał z naszych buziek. Ale prawdziwie zaskoczyła nas wizyta św. Mikołaja z Pionek 24.

Była to odpowiedź na listowe marzenie, w którym poprosiliśmy go o nowy sprzęt muzyczny. List przyozdobiony własnoręcznie wykonanymi serduszkami, tak bardzo spodobał się
św. Mikołajowi, że postanowił spełnić dziecięcą prośbę. Przyniósł nam słodycze i piękną wieżę. W podziękowaniu wręczyliśmy mu kolorowe laurki i zaśpiewaliśmy mikołajkową piosenkę. Św. Mikołajowi bardzo przypadła do gustu nasza szkoła. Obiecał, że odwiedzi nas w przyszłym roku. Już cieszymy się na tę wizytę.

Zapraszamy do galerii zdjęć.