Etwinning -Europejska Współpraca Szkół

Nasza szkoła bierze udział w projekcie eTwinning, który ma na celu współpracę pomiędzy uczniami i nauczycielami z różnych stron Europy. W tym roku nawiązaliśmy kontakt z Włochami i Czechami. Nasz projekt nosi nazwę: 'Ready.Steady.Healthy”i promuje zdrowy tryb życia. Uczniowie wymieniają się swoimi doświadczeniami na specjalnej stronie internetowej. Zamieszczamy zdjęcia i filmy, korespondujemy za pomocą komunikatorów i mamy nadzieję na videokonferencję! Jest to wielka przygoda dla wszystkich uczestników i nowatorska nauka języka angielskiego. W zajęcia zaangażowani są uczniowie z klasy IV b. Dzieci wykonały piękne kartki świąteczne, które zostały wysłane do kolegów i koleżanek z Włoch i Czech.

Magdalena Drab