Niezwykły Gość w grupie 0 A

,,Czy wy wiecie, czy nie wiecie ?

Mikołaje są na świecie !

Czy wierzycie, czy też nie ?

Mikołaj odwiedził mnie !"

5 grudnia odwiedził nas Święty Mikołaj !!! Swoje przybycie oznajmił już od progu głośnym czarodziejskim dzwonkiem. Na plecach dźwigał duży czerwony worek, wypełniony prezentami w mikołajkowych skarpetach, które rozdawał wszystkim grzecznym dzieciom z naszej grupy !!!!!!!!!!!!!!!!!! Towarzyszyły nam przy tym wielkie emocje.

Przy błyszczącej choince zrobił sobie z nami pamiątkowe zdjęcia. W wielkim skupieniu wysłuchał wiersza, którego pilnie uczyliśmy się dla Niego przez kilka dni.

Naszego gościa pożegnaliśmy piosenką pt. ,,Pamiętaj o nas Św. Mikołaju" i tym samym zaprosiliśmy go na kolejne miłe spotkanie już za rok.

Mikołaju, pięknie dziękujemy!!! Szerokiej drogi życzymy!!!!

Dzieci z grupy 0A z wychowawczynią i p. Anią