DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI 2014

21 listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Ten dzień przypomina wszystkim, że warto jest uczynić drobny gest życzliwości w stronę drugiego człowieka poprzez ciepły uśmiech, miłe słowo, uprzejmość, okazanie empatii, czy przyjazne nastawienie. Przesłanie akcji jest proste – bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta.

Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!

W naszej szkole obchodzenie Dnia Życzliwości stało się już tradycją. Tego dnia dominuje u nas kolor żółty, który rozjaśnia szkołę i wynagradza brak słońca za oknem. Prawie każdy uczeń i nauczyciel ma na sobie coś żółtego. Hasła i dekoracje przygotowane przez poszczególne klasy ozdabiają ściany i tablice. W tym roku nawiedziły nas też Anioły Życzliwości, które od rana wprowadziły dobry nastrój witając wchodzących do szkoły uśmiechem, „buźką”i piosenką. Następnie Anioły Życzliwości odwiedziły wszystkie klasy z anielskim przesłaniem i częstowały słodkimi pierniczkami. W Anioły Życzliwości przeistoczyły się uczennice klasy VIa z przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Zuzią Błazik na czele: Anielka Milczarczyk, Anita Mularska, Nikola Drózd, Jagoda Pluta i Julka Kreft.

Fajnie by było, gdyby każdy dzień był pełen życzliwości, uśmiechu , wzajemnej sympatii i wspaniałych ANIOŁÓW!

Zapraszamy do galerii zdjęć.