NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

KLASA II A

 

  1. DRAB KACPER
  2. FLISIŃSKI PATRYCJA
  3. GRABIEC ZOFIA
  4. GRABOWSKI MICHAŁ
  5. KRAJEWSKI JAKUB
  6. MAJKUSIAK MARTA
  7. MORDKA MARIA
  8. MRÓZ JULIA
  9. PAWLAK KAROLINA
  10. PROCKI JAKUB
  11. WÓJCIK PRZEMYSŁAW

 

KLASA II B

 

  1. ALOT MILENA
  2. BILSKA ZUZANNA
  3. CHMIELEWSKI ANTONI
  4. DOMAGAŁA OLIWIER
  5. DRAB MICHAŁ
  6. DRÓZD RÓŻA
  7. GÓRALSKI MICHAŁ
  8. JANISZEWSKA MAJA
  9. KRAWCZYK AMELIA
  10. OSIADŁY EMILIA
  11. PRZERWA NIKOLA
  12. SĄPÓR AMELIA
  13. SKARBEK MARTYNA
  14. WISZNIOWSKA ALICJA
  15. WYROŚLAK AMELIA
  16. ZAGOŻDŻON MAJA
  17. ZAGOŻDŻON WIKTORIA

 

KLASA II C

 

  1. BAŻYNOWA ANASTAZJA
  2. CHUDZIK JULIAN
  3. JUREK WIKTORIA
  4. KACZOROWSKI NIKODEM
  5. KRUPA JULIA
  6. KUŚMIERZ JAKUB
  7. MACIEJCZYK JULIA
  8. MARZEC KACPER
  9. MUCHA MICHAŁ
  10. SMOLARCZYK JULIA

KLASA III A

 

  1. DERLETA OLIWIA
  2. FILIPOWICZ MAJA
  3. GOLA HUBERT
  4. GRZYWACZ JULIA
  5. KOZŁOWSKA OLIWIA
  6. KRAJEWSKI MICHAŁ
  7. MACIĄG ADRIANNA
  8. PASTUSZKA WERONIKA
  9. SICZEK JULIA
  10. SKRZEK KACPER

 

KLASA III B

 

  1. BAL KACPER
  2. BARAN OLIWIA
  3. BARAN SANDRA
  4. CHIMKOWSKA AMELIA
  5. DELEGA LAURA
  6. DRAB JAKUB
  7. GROTKOWSKA JULIA
  8. GRZYWACZ KATARZYNA
  9. KOBYLAS NATALIA
  10. ŁANDAR JULIA
  11. MACIEJEWSKI JEREMI
  12. MICHALSKA MARTYNA
  13. PAWŁOWSKA PAULINA
  14. PŁACHTA NATALIA
  15. ROBAK HANNA
  16. SMOGORZEWSKA JULIA
  17. STRZĘBAŁA NATALIA
  18. SZTYBER ZOFIA
  19. WÓJCIK ANNA
  20. WYROŚLAK ZOFIA

KLASA III C

 

  1. ANDUŁA WERONIKA
  2. GOŁĘBIOWSKA EMILIA
  3. GREGORCZYK ALAN
  4. KAMIŃSKI ADRIAN
  5. KARAŚ SANDRA
  6. KLEMM JAKUB
  7. KUSTRA KATARZYNA
  8. ŁUKASZEWICZ ALEKSANDRA
  9. MOJSIEJ ALEKSANDRA
  10. PACHOCKA MAŁGORZATA
  11. RYCHLEWSKI ADRIAN
  12. SULIMA MICHAŁ
  13. ŚWITAL JAKUB

 

KLASA IV A

 

 

  1. BŁASIAK NATALIA
  2. GRABOWSKI JAKUB
  3. GRABOWSKA OLIWIA
  4. GREGORCZYK ZOFIA
  5. JARASZEK BARTOSZ
  6. KOŁODZIEJ WIKTORIA
  7. KOSIEC WIKTORIA
  8. PATEREK MIKOŁAJ
  9. ROŻNIATOWSKI MICHAŁ
  10. STASZEK MARCEL
  11. STERCZEWSKA ANNA
  12. TARNOWSKA ALEKSANDRA
  13. TURSKI HUBERT
  14. WARCHOŁ RADOSŁAW

 

KLASA IV B

  1. BANACH IWO
  2. OSIŃSKA ALICJA
  3. PSZCZOŁA IGOR
  4. ROJEK CEZARY
  5. SKRZEK OLIWIA
  6. STELLIGA WIKTORIA
  7. ŚWIĘCICKA ADRIANNA
  8. TOMASZEWSKA JOANNA
  9. WASILEWSKI KACPER
  10. WROCHNA AMELIA

KLASA V A

 

  1. BŁAZIK ZUZANNA
  2. DRÓZD NIKOLA
  3. GOŁĘBIOWSKI KACPER
  4. JAWORSKI BŁAŻEJ
  5. KREFT JULIA
  6. MULARSKA ANITA
  7. OLESZKIEWICZ FRANCISZEK
  8. PLUTA JAGODA
  9. TOMASZEWSKI KRZYSZTOF
  10. TOMASZEWSKI MATEUSZ
  11. ZAWODNIK WOJCIECH

KLASA V B

 

  1. BERNATEK GRZEGORZ
  2. JANAS JULIA
  3. KOZICZ ADAM
  4. MUCHA BARTOSZ
  5. POLESIAK JAKUB
  6. ŚWIĄTEK KALINA
  7. ZAWADA KAMILA

 

KLASA V C

 

  1. CHŁOPICKA JULIA
  2. GRABOWSKI JAKUB
  3. HROSTEK FILIP
  4. KULA WOJCIECH
  5. MILCZARCZYK BARTOSZ
  6. NIEWOLA NATALIA
  7. PUSATERI JULIA
  8. PYTLAK ALEKSANDER
  9. SULIMA DAWID
  10. WAWER JAKUB
  11. WYROŚLAK WIKTOR

KLASA VI A

 

  1. BABULA DAWID
  2. DZIUBA WIKTORIA
  3. KACPERCZYK JULIA
  4. KOWALCZYK MACIEJ
  5. KOZŁOWSKI JAKUB
  6. MICHALSKA OLIWIA
  7. MYŚLIWIEC MARIA
  8. NIZIOŁEK KLAUDIA
  9. SZEWCZYK OLIWIA

 KLASA VI B

 

  1. AMANOWICZ IGOR
  2. BRZOSTOWSKA KORNELIA
  3. CHMIELOWIEC JULIA
  4. IWANOWSKA GIORGIA
  5. JANUSZEWSKA JOANNA
  6. JASTRZĘBSKI JAKUB
  7. JAWOROWSKI KACPER
  8. KRYSTKOWIAK WERONIKA
  9. KWIECIEŃ KAROLINA
  10. NOWAK JAKUB
  11. OSIADŁY KLAUDIA
  12. PETKOW MICHAŁ
  13. SPYRA NATALIA
Joomla Templates by Joomla-Monster.com