Zabawa andrzejkowa w klasie IIa i IIIa

29 listopada uczniowie klasy IIa i IIIa zorganizowali wspólną zabawę andrzejkową. Był to dla nich dzień tajemniczych wróżb i czarów, połączony z tańcami przy dyskotekowej muzyce.

Scenariusze zabaw w obydwu klasach były bardzo zróżnicowane, co wynikało z pomysłowości dzieci, rodziców oraz nauczycielek. Każdy mógł dowiedzieć się, co czeka go w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakaś inna miła niespodzianka.

Miłym zaskoczeniem był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Zabawa andrzejkowa dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń…

R. Wierzbicka

H. Krawiec