ŚNIADANIE DAJE MOC

Zdjęcie grupowe z zajęć"Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!” Z takim hasłem klasa IIa dołączyła w dniu 8 listopada do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „ŚNIADANIE DAJE MOC”.

W tym dniu ( i nie tylko) uczniowie przygotowali z warzyw, jajek i serów przepyszne sałatki, pasty oraz zdrowe i kolorowe kanapki. Na stołach pojawiły się także jogurty oraz soki owocowe. Najbardziej wyczekiwana była konsumpcja własnoręcznie zrobionych pyszności. Przygotowane przekąski smakowały wybornie i bardzo szybko znikały ze stołów. Dopełnieniem naszej akcji był owocowy i oczywiście jadalny „ kącik artystyczny”.
Wspólne śniadanko dostarczyło uczniom sporo pozytywnej energii i radości…
Pamiętajcie!!! Śniadanie daj moc

Klasa IIa
R. Wierzbicka
M. Płachta- Ruba

Zapraszamy do galerii zdjęć.