Dzień życzliwości 21.11.2017

21 listopada – Dzień Życzliwości

znowu w naszej szkole zagościł. Wszyscy ten dzień bardzo lubimy, bo w szkole jest bardzo radośnie i kolorowo. Tak było i w tym roku. Od samego rana witała wszystkich dziatwa roześmiana, życząc dużo dobrego i częstując „małym co nieco”. Do szkolnej akcji włączyła się cała społeczność szkolna.

Uczniowie oprócz uśmiechniętych buziek ubrani byli „słonecznie”. W szkole uruchomiona została Szkolna Skrzynka życzeń i pozdrowień. Na korytarzu zawieszone były „tablice życzliwości” na których był napis: „Zatrzymaj się koleżanko lub kolego i napisz coś miłego”. Uczniowie chętnie wpisywali pozdrowienia  Największą popularnością cieszyła się „Ramka życzliwości”, wszyscy uczniowie, którzy zdecydowali się na zajęcie, znaleźli się w „Galerii  życzliwości”. Zdjęcie w ramce robili sobie również nauczyciele, którzy w tym dniu byli wyjątkowo życzliwi, bo nie pytali. Cała szkoła została pięknie udekorowana. Klasy młodsze wykonały piękne łańcuchy życzliwości, które ozdobią nasze korytarze. W tym dniu wszyscy bardzo fajnie się bawiliśmy. Postaramy się być życzliwi do następnego roku, bo z „życzliwymi czas miło płynie, niech więc będzie życzliwość w każdej rodzinie”

B. Lenarczyk

M. Płachta-Ruba

I. Śmietanka

Zapraszamy do galerii zdjęć.