Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

 

       I.            Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wyróżnienie otrzymali:

1.     Julia Boguszewska kl. II a p. H. Krawiec

2.     Maja Skarbek          kl. II a p. H. Krawiec         

3.     Oliwia Grzywacz kl. II a p. H. Krawiec

4.     Kacper Jarosiński - kl. II d p. J. Brzózek

5.     Wiktor Obrzydziński kl. II b p. M. Sekuła             

6.     Oskar Ziółek         kl. II b p. M. Sekuła              kl. II b p. M. Sekuła       

7.     Krzysztof Osowski - kl. III d p. B. Kacperczyk

8.     Paulina Brant - kl. IV b p. J. Mazur

9.     Martyna Skarbek - kl. V b p. J. Mazur         p. J. Mazur

 

     II.            Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta”

bardzo dobry wynik uzyskał

            Mikołaj Latała – kl. IV b p. J. Ćwiklak

  III.             Regionalny konkurs przyrodniczy „Moje Spotkanie z Puszczą”

w kategorii fotografia:

II m-ce uzyskała Martyna Skarbek kl. V b p. J. Ćwiklak         

III m-ce uzyskał Dawid Gola kl. IV c   p. J. Ćwiklak                p. J. Ćwiklak

w kategorii literackiej:

III m-ce zajęła Alicja Wiszniowska kl. V b p. A. Piekarska-Grabowska

w kategorii plastycznej:

wyróżnienie otrzymała Emilia Rabijewska kl. V c p. A. Kostrzewa

 

  IV.            Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny „Centralny Okręg Przemysłowy                 w malarstwie”

I nagrodę zdobyła Zuzanna Bilska – kl. V b p. A. Kostrzewa

III nagrodę zdobyła Klaudia Banasik – kl. IV a   p. A. Kostrzewa         

wyróżnienie uzyskała Amelia Wyroślak kl. V b p. A. Kostrzewa

w kategorii fotografia

II m-ce uzyskał Mikołaj Latała kl. IV b

 

    V.             W powiatowym Konkursie Wokalnym „Idolek”

I m-ce zajęła Oliwia Derleta kl. VIa p. A. Kostrzewa

wyróżnienie uzyskał Grzegorz Zawodnik  kl. Va     p. A. Kostrzewa

  VI.             W Diecezjalnym Konkursie Pieśni Patriotycznej

III m-ce uzyskała Oliwia Derleta kl.VI a- p. A. Kostrzewa

VII.             W XIII Igrzyskach Sportowych „Każdy jest zwycięzcą swoich słabości ”

I m-ce uzyskali:

Zosia Pietruszka kl. I a p. R. Wierzbicka oraz Filip Michalak kl. VIb

II m-ce uzyskał Nikodem Wrześniak kl. I a p. R. Wierzbicka

VIII.             W ramach MIMSz w rozgrywkach powiatowych

dziewczęta zajęły II m-ce

  IX.             Pływanie – w sprincie pływackim /zawody wojewódzkie/

II m-ce uzyskał Jakub Klemm kl. VI c p. W. Mazur

a III m-ce uzyskali:

Oliwia Kozłowska kl. VI a   p. W. Mazur                                

Roksana Skrzek kl. III c  p. W. Mazur                                       

Zuzanna Borek kl. IV c p. W. Mazur

     X.             W Regionalnym Małym Konkursie Recytatorskim 

Oliwia Derleta kl. VI a – ucz. p. A. Grzywacz

 wzięła udział w Konkursie Laureatów

  XI.            W VIII Konkursie „Nasza mała ojczyzna”

Jakub Klemm kl. VI c– ucz. p. A. Piekarskiej-Grabowskiej uzyskał wyróżnienie

XII.            W XVI Ogólnopolskim Turnieju Recytatorskim Literatury Klasycznej

nagrodę zdobyła Natalia Wanot kl. V b ucz. p. A. Piekarskiej-

Grabowskiej

wyróżnienie uzyskała Emilia Osiadły  kl. V b    ucz. p. A. Piekarskiej-

Grabowskiej     

 

 

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com